Šestu godinu zaredom Visoka strukovna škola ICEPS dobitnik je priznanja za kvalitet u obrazovanju, velike zlatne medalje Novosadskog sajma. Ovo priznanje dodeljeno je u okviru 19. međunarodnog sajma obrazovanja „Putokazi” koji je od 21. do 23. marta održan u Novom Sadu.

Velika zlatna medalja dodeljuje se obrazovnim ustanovama koje po oceni stručne komisije ispunjavaju visoke standarde u kvalitetu nastave, opremljenosti, rada i međunarodne saradnje. U ime ICEPS-a nagradu je primio prof. dr Srđan Stojanović, direktor naše visoke škole.

Odluku o dedeli priznanja donela je Komisija za ocenu kvaliteta obrazovno–vaspitnih ustanova u ssledećem astavu: prof. dr Marijana Dukić Mijatović, državni sekretar Ministarstva prosvete Republike Srbije, predsednik komisije, prof. dr Radovan Pejanović, Univerzitet u Novom Sadu, Slađana Bursać, zamenik pokrajinskog sekretara za obrazovanje, propise, upravu i nacionalne manjine – nacionalne zajednice, prof. dr Branko Markoski, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad, prof. dr Sanda Nastić, Fakultet za ekonomiju i inženjerski menadžment, Novi Sad, prof. dr Nataša Papić – Blagojević, Visoka poslovna škola strukovnih studija, Novi Sad i dr Radivoje Petrov Stojković, predsednik Nacionalnog prosvetnog saveta i direktor gimnazije „Jovan Jovanović Zmaj”, Novi Sad.

Visoka strukovna škola ICEPS ponosni je nosilac šest uzastopnih priznanja za visok kvalitet obrazovanja 2019., 2020., 2021., 2022., 2023. i 2024. godine.